PRAWO RODZINNE

PRAWO RODZINNE

Dziedziną prawa, w której szczególnie się specjalizujemy, jest prawo rodzinne. Nasza kancelaria adwokacka prowadzi w tym zakresie wszelkie możliwe działania, takie jak sprawy rozwodowe, sprawy o separację, sprawy o podział majątku, sprawy o przysposobienie, sprawy o ustalenie bądź też zaprzeczenie ojcostwa, wreszcie sprawy o alimenty, sprawy o uregulowanie kontaktów z dzieckiem oraz wszelkie inne sprawy rodzinne.
Zawsze kierujemy się zasadą, w myśl której wszelkie nasze działania prowadzą do możliwie jak najszybszego załatwienia spraw – tak, żeby postępowanie sądowe było dla klienta jak najmniej stresujące, a przy tym zakończyło się oczekiwanym przez klientów wynikiem.
Ogromnym szacunkiem darzymy prywatność naszych klientów, dlatego też nigdy nie wymagamy od naszych klientów ujawniania szczegółów życia rodzinnego lub małżeńskiego.
Naszą szczególną specjalizacją jest prowadzenie dla klientów błyskawicznych rozwodów. Taki szybki rozwód polega na braku orzekania o winie i trwa średnio zaledwie 2-3 miesiące.

Call Now Button