KANCELARIA ADWOKACKA KAZUS

ADWOKAT JOANNA KAŹMIERCZAK

Zaprasza do Kancelarii Adwokackiej w Radomiu oraz Zwoleniu

Zobacz lokalizacjęNAPISZ DO MNIE

Sprawy Karne

Nasze usługi obejmują sporządzanie pism procesowych, udział w czynnościach procesowych a także, co oczywiste reprezentowanie Klientów na sali sądowej.

Zakres naszych usług w sprawach karnych, obejmuje m. in.:

obronę oskarżonego (podejrzanego)
reprezentowanie interesów innych stron postępowania tj. pokrzywdzonego, oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego
przestępstwa gospodarcze
dochodzenie odszkodowań za niesłuszne zatrzymanie, aresztowanie lub skazanie

Sprawy Cywilne

W szczególności oferujemy naszym Klientom:

tworzenie i opiniowanie umów cywilnoprawnych
analizę okoliczności faktycznych w kontekście obowiązującej regulacji prawnej
prowadzenie negocjacji celem przedsądowego zakończenia sporu
uczestnictwo w charakterze pełnomocnika w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji
sporządzanie środków odwoławczych od nieprawomocnych orzeczeń sądu pierwszej instancji (apelacja lub zażalenie)
sporządzenie skargi kasacyjnej do Sądu Najwyższego uczestniczenie w charakterze pełnomocnika w postępowaniu egzekucyjnym

Prawo Rodzinne

We wskazanym zakresie, Kancelaria udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz występuje w sądach w charakterze pełnomocnika procesowego.

Kancelaria reprezentuje Klientów w szczególności w sprawach o: rozwód, separację, alimenty, kontakty oraz dotyczących władzy rodzicielskiej.
POMOC PRAWNA NA SALI SĄDOWEJ

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową pomoc prawną, tak aby czuli się bezpiecznie i komfortowo, w szczególności na sali sądowej. To adwokat zadaje pytania, zwraca się do Sądu, zgłasza wnioski dowodowe, podejmuje próby obalenia twierdzeń strony przeciwnej.

KANCELARIA ADWOKACKA “KAZUS”

Adwokat Joanna Kaźmierczak

26-600 Radom, ul. 25 Czerwca 45/5

Filia kancelarii Adwokackiej w Zwoleniu

26-700 Zwoleń, ul.Krakowska 15A

Tel.510-588-307 ; Fax:48-370-17-83

kancelaria@kazus.eu

 

 

 

Witam na stronie Kancelarii Adwokackiej „Kazus” Adwokat Joanny Kaźmierczak. KANCELARIA ADWOKACKA mieści się w Radomiu przy ul.25 Czerwca 45/5, filia adwokackiej kancelarii znajduje się w Zwoleniu na ul.Krakowskiej 15A. Specjalizujmy się w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, wykroczeń oraz gospodarczych. Adwokat Joanna Kaźmierczak prowadzi doradztwo prawne i obsługę prawną firm i podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do odwiedzenia kancelarii od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17:00 lub telefonicznego umówienia się na dogodny dla Państwa dzień i godzinę. Bezpośredni kontakt telefoniczny jest możliwy pod numerem telefonu 510-588-307 oraz 48-363-25-47. Kancelaria Adwokacka „KAZUS” na podstawie udzielonego pełnomocnictwa może reprezentować Państwa interesy na terenie całego kraju. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów przebywających w odległych częściach Polski oraz poza jej granicami umożliwiamy powierzenie sprawy oraz jej poprowadzenie na odległość, jak również uzyskanie porady za pośrednictwem poczty e-mail. Kancelaria Adwokacka w Radomiu świadczy kompleksową pomoc prawną obejmującą obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania. Zyskacie również Państwo sprzymierzeńców, którzy będą gotowi bronić Państwa interesu w każdej sytuacji. Prowadzimy sprawy na terenie między innymi następujących miast: Radom, Szydłowiec, Kozienice, Zwoleń, Iłża, Pionki, Lipsko, Przysucha, Grójec, Warka, Białobrzegi, Puławy, Gózd, Makowiec, Skaryszew oraz okolicznych miejscowości. Nasza kancelaria szczyci się dużą skutecznością oraz bogatym doświadczeniem. Dobre opinie adwokatów naszej kancelarii są wynikiem dużego zaangażowania w powierzone sprawy.

Joanna Kaźmierczak

Joanna Kaźmierczak

Adwokat

Kontakt

KANCELARIA ADWOKACKA “KAZUS”
ADWOKAT JOANNA KAŹMIERCZAK

ul.25 Czerwca 45/5
26-600 Radom

Zwoleń: ul.Krakowska 15A

+48 510588307

+48 363-25-47

Napisz do mnie

Call Now Button