Jeżeli małżonkowie są zgodni co do samego rozwodu, ustalili między sobą wszelkie kwestie dotyczące wspólnych małoletnich dzieci oraz porozumieli się w zakresie podziału majątku wspólnego, to z reguły nie potrzebują angażować adwokata do swojej sprawy rozwodowej, gdyż bez problemu sami sobie w sądzie poradzą.

Poszukiwania odpowiedniego adwokata do poprowadzenia sprawy rozwodowej rozpocząć można od popytania rodziny i znajomych czy nie znają kogoś godnego polecenia.

Następnym krokiem a w przypadku gdy nie mamy znajomych którzy korzystali z usług prawnika to nawet pierwszym będzie wpisanie wyszukiwarce słów ” adwokat rozwód Radom ” , ” adwokat rozwód Warszawa ” czy po prostu adwokat rozwodowy. Internet jest nieocenioną skarbnicą wiedzy jednak na wszelkie informacje związane z opiniami o prawnikach trzeba patrzeć z dystansem i dokładnie przeanalizować temat. Warto poczytać komentarze i opinie o prawnikach w wielu miejscach aby upewnić się, że adwokat któremu chcemy powierzyć sprawę rodzinną faktycznie posiada taką specjalizację oraz przykłada się do prowadzonych spraw.

ZOBACZ RANKING ADWOKATÓW SPECJALIZACJA PRAWO RODZINNE

 

Call Now Button